Захист навколишнього середовища

Одне з головних дослідницьких завдань компанії спрямоване на розробку мастильних матеріалів і рідин з високою технологічною цінністю. При цьому компанія розуміє і поважає території, на яких ведуться роботи, а також дотримується всіх законодавчих норм регіону.

Ці фундаментальні положення закладені в основі поглядів компанії. Вони формують сучасний глобальний підхід Petronas: шукати і пропонувати сьогодні ті рішення, які зможуть задовольнити потреби завтрашнього дня. Ще одна риса, що відрізняє компанію Petronas від конкурентів у сучасному індустріалізованих світі – це консультування абсолютно всіх галузей, пов'язаних з мастильними матеріалами.

Міжнародна компанія Petronas Lubricants International, що працює в області мастильних матеріалів – це підрозділ малазійського нафтового концерну Petronas. Компанія представлена більш ніж в 20-ти країнах світу як виробник, дистрибутор і продавець автомобільних рідин найвищої якості: моторних масел, функціональних рідин і захисних рідин для радіаторів.

Роль компанії описана в глобальному девізі концерну: Fluid Technology Solutions (Рішення в області технологій рідин). Цей девіз описує всі цінності та вміння, які компанія Petronas Lubricants International щодня представляє своїми продуктами на ринку. Високотехнологічні продукти є результатом постійних досліджень і розробок. Крім того, продукти Petronas мають таку унікальну цінність, як захист навколишнього середовища, оскільки це – один з головних критеріїв, згідно якого ведеться вся діяльність компанії.

Багаторічний досвід Petronas

Досвід, набутий Petronas практично на всіх найважливіших світових автомобільних змаганнях, включаючи автогонки F-1, дозволив компанії створити продукти Syntium: серію високотехнологічних моторних масел, що відповідають вимогам двигунів нової генерації.